Warning: Use of undefined constant THEME_ADMIN - assumed 'THEME_ADMIN' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zirvesohbet/public_html/Blog/wp-content/themes/Fixtema/admin/admin-interface.php on line 7
Zirve Sohbet Burada | ZirveSohbet.Net: Zirve Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet
Chat OdalarıGenel Zirve Sohbet Burada

2 hafta önce admin tarafından eklendi. kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Biz bu siteyi kurarken diğer sitelerdeki sohbet ortamlarını da araştırdık onlarda olmayan ne varsa hepsini biz canlandırmak için elimizden geleni yaptık.

Ancak, yine de biz ne kadar dikkat edersek edelim tabi ki bazı zamanlar kendini bilmez insanlarla da karşılaşmanız mümkün böyle bir durumda sizlerden ricamız, böyle bir durumu hemen bize bildirmeniz.

Bu dostlukları kurmak için tek yapacağınız buradan bir ziyaret edip ne var ne yok görme imkânı bulabilirsiniz, eminim tam aradığım
yer diyeceksiniz.zirvesohbet.org ’ de aradığınız samimi dostlukları bulacaksınız.

Aslında bence bu kelimede de ilk sayfalara çıkabilmek mucize gibi bir şey olsa da uğraşıyoruz, belki bir gün umuduyla. O yüzden de bu kelimeyle arama motorlarında üst sıralara çıkmak çok zordur.

Sohbet kelimesiyle üst sıralara çıkmak makale anlamında imkânsız gibi bir şey

Yani kısacası dünyanın birçok yerinde İngilizce dili hâkimiyet kurduğu için sohbet arkadaşlık siteleri kuranların hemen hemen hepsi chat odası kelimesine yönelik domainler kullanmaktadır. Aslında bu sevda bitmez gibi bir şey bu.

Nedeni ve ya sebebi şöyle açıklanabilir; Güzel Sohbet İngilizce bir kelimedir, Türkçe karşılığı sohbet olan bu kelimeyi bir dünya dili olan İngilizce sayesinde bütün dünya kullanmaktadır. Hatta imkânsız da diyebilirsiniz.

Bırakın Zirve Sohbet kelimesini, chattr, trchat, chatlog, gibi bu kelimeye bütünleşmiş edilmiş binlerce on binlerce domaine rastlayabilirsiniz.

Kulaktan dolma seo teknikleri ile belki okunabilir. Sen neden yazıyorsun peki derseniz; sohbet  odaları sitelerinin olmazsa olmazlarından birisidir bu. Bütün site sahipleriçok iyi bilir ki bu başlık adı altındaki yazıları pek okunmaz, yani doğal yollardan çok zor.

Evet, İngilizce chat odaları kelimesinin karşılığı olan sohbet kelimesi ise sadece Türkiye’de kullanıldığı için imkânsıza biraz yakındır.

Muhakkak ki ciddi sohbetler insanları sıkabilir, zaten illaki öylede olması gerekmiyor.
Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi insanlara biraz da neşeli ortamlar sağlamak gerekiyor. Kullanıcı kazanmak adına nahoş sohbetlerin yapıldığı ortamlar belki kısa günün kazancı olabilir.

Bu da maalesefçok az bulunan bir erdemdir.

https://www.zirvesohbet.org

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

error: Content is protected !!
error: Content is protected !!